4,003
edits
m (fixed error (| missing)) |
(→Sony) |
||
Line 240: | Line 240: | ||
|- | |- | ||
|Sony Xperia Z5 || E6653 || 5.1.1 || 4.1.0 || {{Yes}} || || | |Sony Xperia Z5 || E6653 || 5.1.1 || 4.1.0 || {{Yes}} || || | ||
|- | |||
|Sony Xperia XZ || F8331 || 7 || 6.x || {{Yes}} || {{Yes}} || | |||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits