4,003
edits
(→ZTE) |
(→ZTE) |
||
Line 16: | Line 16: | ||
|- | |- | ||
|AOSON M701FD || M701FD || 5.1 LMY47D || || {{No }} || || Signal incorrect on old API, do not use | | |AOSON M701FD || M701FD || 5.1 LMY47D || || {{No }} || || Signal incorrect on old API, do not use | | ||
|- | |||
|BLADE A470 || A470 || 5.1.1|| || {{Yes}} || {{Yes}} || | |BLADE A470 || A470 || 5.1.1|| || {{Yes}} || {{Yes}} || | ||
|} | |} | ||
edits