2,255
edits
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| 4G-Speed || bis zu 810MBit/s | | 4G-Speed || bis zu 810MBit/s | ||
|- | |||
| 5G-Speed || bis zu 400MBit/s | |||
|- | |- | ||
| SRAN || Ja | | SRAN || Ja | ||
|- | |- | ||
| 5G-ENDC || | | 5G-ENDC || Ja | ||
|- | |||
| 5G NSA || Ja | |||
|- | |||
| 5G SA || Ja | |||
|} | |} | ||
''v3.0 Wiki Page'' | ''v3.0 Wiki Page'' |
edits