1,326
edits
Line 319: | Line 319: | ||
|- | |- | ||
|SPRD||Smart Max 4.0 Plus || SMART_MAX_4.0_PLUS || 5.1.1 || || {{No}} || || || | |SPRD||Smart Max 4.0 Plus || SMART_MAX_4.0_PLUS || 5.1.1 || || {{No}} || || || | ||
|- | |||
|Fly|| Fly FS406 || FS406 || 6.0 || 5.X || {{No}} || || || | |||
|} | |} | ||