1,276,346
edits
(Updated content before balise.) |
(Updated content before balise.) |
||
Line 14: | Line 14: | ||
|} | |} | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!colspan="2"| <big>Antenne | !colspan="2"| <big>Antenne TELCO OI</big> | ||
|- | |||
| '''Hauteur''' || 10.9m | |||
|- | |- | ||
| '''Type''' || Panneau | | '''Type''' || Panneau | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Orientations''' || 90.0°, 180.0° | ||
|- | |- | ||
!colspan="2"|Emetteur(s) | !colspan="2"|Emetteur(s) | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''GSM 900''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''10.0 MHz''' (882.1 MHz-892.1 MHz)<br>↳ '''9.8 MHz''' (927.2 MHz-937.0 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''LTE 1800''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''20.0 MHz''' (1730.0 MHz-1750.0 MHz)<br>↳ '''20.0 MHz''' (1825.0 MHz-1845.0 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''LTE 800''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''10.0 MHz''' (791.0 MHz-801.0 MHz)<br>↳ '''10.0 MHz''' (832.0 MHz-842.0 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''UMTS 2100''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''4.8 MHz''' (1950.2 MHz-1955.0 MHz)<br>↳ '''4.8 MHz''' (1955.0 MHz-1959.8 MHz)<br>↳ '''4.8 MHz''' (2140.2 MHz-2145.0 MHz)<br>↳ '''4.8 MHz''' (2145.0 MHz-2149.8 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| '''UMTS | | '''UMTS 900''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''10.0 MHz''' (882.1 MHz-892.1 MHz)<br>↳ '''9.8 MHz''' (927.2 MHz-937.0 MHz) | ||
|- | |- | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!colspan="2"| <big>Antenne | !colspan="2"| <big>Antenne TELCO OI</big> | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''Hauteur''' || 12.5m | ||
|- | |- | ||
| '''Type''' || Panneau | | '''Type''' || Panneau | ||
Line 68: | Line 49: | ||
!colspan="2"|Emetteur(s) | !colspan="2"|Emetteur(s) | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''GSM 900''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''10.0 MHz''' (882.1 MHz-892.1 MHz)<br>↳ '''9.8 MHz''' (927.2 MHz-937.0 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''LTE 1800''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''20.0 MHz''' (1730.0 MHz-1750.0 MHz)<br>↳ '''20.0 MHz''' (1825.0 MHz-1845.0 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''LTE 800''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''10.0 MHz''' (791.0 MHz-801.0 MHz)<br>↳ '''10.0 MHz''' (832.0 MHz-842.0 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| ''' | | '''UMTS 2100''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''4.8 MHz''' (1950.2 MHz-1955.0 MHz)<br>↳ '''4.8 MHz''' (1955.0 MHz-1959.8 MHz)<br>↳ '''4.8 MHz''' (2140.2 MHz-2145.0 MHz)<br>↳ '''4.8 MHz''' (2145.0 MHz-2149.8 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
| '''UMTS | | '''UMTS 900''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''10.0 MHz''' (882.1 MHz-892.1 MHz)<br>↳ '''9.8 MHz''' (927.2 MHz-937.0 MHz) | ||
|- | |- | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
!colspan="2"| <big>Antenne | !colspan="2"| <big>Antenne TELCO OI</big> | ||
|- | |||
| '''Hauteur''' || 12.5m | |||
|- | |- | ||
| '''Type''' || Antenne parabolique | | '''Type''' || Antenne parabolique | ||
Line 91: | Line 74: | ||
!colspan="2"|Emetteur(s) | !colspan="2"|Emetteur(s) | ||
|- | |- | ||
| '''FH ([https://carte-fh.lafibre.info/index.php?no_sup_init=2597519 CARTE])''' || TELCO OI: 20/07/2022 | | '''FH ([https://carte-fh.lafibre.info/index.php?no_sup_init=2597519 CARTE])''' || - '''''TELCO OI''': 20/07/2022''<br>↳ '''0.1 GHz''' (22.0 GHz-22.1 GHz) | ||
|- | |- | ||
|} | |} |
edits