1,300,547
edits
(Updated content before balise.) |
(ANFR SUPPORT page updated.) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| '''Exploitants''' || SDNUM, TOWERCAST | | '''Exploitants''' || SDNUM, TOWERCAST | ||
|- | |- | ||
| '''Nb antennes''' || | | '''Nb antennes''' || 18 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 107: | Line 107: | ||
|- | |- | ||
| '''Hauteur''' || 36.7m | | '''Hauteur''' || 36.7m | ||
|- | |||
| '''Type''' || Dipôle/Doublet | |||
|- | |||
| '''Orientation (1)''' || 180.0° | |||
|- | |||
!colspan="2"|Emetteur(s) | |||
|- | |||
!colspan="2"| '''FM | |||
|- | |||
| colspan="2" |- '''''TOWERCAST''': ❓''<br>↳ '''20.5 MHz''' (87.5 MHz-108.0 MHz) | |||
|- | |||
{| class="wikitable" | |||
!colspan="2"| <big>Antenne TOWERCAST</big> | |||
|- | |||
| '''Hauteur''' || 35.9m | |||
|- | |- | ||
| '''Type''' || Dipôle/Doublet | | '''Type''' || Dipôle/Doublet | ||
Line 275: | Line 290: | ||
|- | |- | ||
| '''Implantation''' || 26/05/2023 | | '''Implantation''' || 26/05/2023 | ||
|- | |||
| '''Mise en service''' || | |||
|- | |||
| '''Modification''' || | |||
|- | |||
!colspan="2"| <big>Station N°0470620551</big> | |||
|- | |||
| '''Exploitant''' || TOWERCAST | |||
|- | |||
| '''Implantation''' || 10/11/2023 | |||
|- | |- | ||
| '''Mise en service''' || | | '''Mise en service''' || |
edits