Difference between revisions of "262 3 30629"
Jump to navigation
Jump to search
Line 37: | Line 37: | ||
|- | |- | ||
| 5G-ENDC || Ja | | 5G-ENDC || Ja | ||
|- | |||
| 5G-NSA || Nein | |||
|- | |||
| 5G-SA || Nein | |||
|} | |} | ||