1,300,547
edits
(Updated content before balise.) |
(ANFR SUPPORT page updated.) |
||
Line 112: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" |- '''''🟥 SFR''': ✅ 28/02/2023''<br>↳ '''20.0 MHz''' (1730.0 MHz-1750.0 MHz)<br>↳ '''20.0 MHz''' (1825.0 MHz-1845.0 MHz) | | colspan="2" |- '''''🟥 SFR''': ✅ 28/02/2023''<br>↳ '''20.0 MHz''' (1730.0 MHz-1750.0 MHz)<br>↳ '''20.0 MHz''' (1825.0 MHz-1845.0 MHz) | ||
|- | |||
|- | |||
!colspan="2"| '''<span style="color:#FF0000">4G</span> - LTE 2100 | |||
|- | |||
| colspan="2" |- '''''🟥 SFR''': ✅ 13/10/2023''<br>↳ '''14.8 MHz''' (1920.5 MHz-1935.3 MHz)<br>↳ '''14.8 MHz''' (2110.5 MHz-2125.3 MHz) | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Line 163: | Line 168: | ||
| '''Mise en service''' || 15/08/2008 | | '''Mise en service''' || 15/08/2008 | ||
|- | |- | ||
| '''Modification''' || | | '''Modification''' || 13/10/2023 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<!-- DO NOT EDIT ABOVE --> | <!-- DO NOT EDIT ABOVE --> |
edits