1,300,547
edits
(New ANFR SUPPORT page created.) |
(ANFR SUPPORT page updated.) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| '''Propriétaire''' || FREE-MOBILE | | '''Propriétaire''' || FREE-MOBILE | ||
|- | |- | ||
| '''Exploitants''' || FREE MOBILE | | '''Exploitants''' || FREE MOBILE, SFR | ||
|- | |- | ||
| '''Nb antennes''' || | | '''Nb antennes''' || 4 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" |- '''''⬛ FREE MOBILE''': ❓''<br>↳ '''5.0 MHz''' (899.9 MHz-904.9 MHz)<br>↳ '''5.0 MHz''' (944.9 MHz-949.9 MHz) | | colspan="2" |- '''''⬛ FREE MOBILE''': ❓''<br>↳ '''5.0 MHz''' (899.9 MHz-904.9 MHz)<br>↳ '''5.0 MHz''' (944.9 MHz-949.9 MHz) | ||
|- | |||
{| class="wikitable" | |||
!colspan="2"| <big>Antenne SFR</big> | |||
|- | |||
| '''Hauteur''' || 33.5m | |||
|- | |||
| '''Type''' || Antenne parabolique | |||
|- | |||
| '''Orientation (1)''' || 85.3° | |||
|- | |||
!colspan="2"|Emetteur(s) | |||
|- | |||
!colspan="2"| '''FH ([https://carte-fh.lafibre.info/index.php?no_sup_init=2885555 CARTE])''' | |||
|- | |||
| colspan="2" |- '''''🟥 SFR''': ❓''<br>↳ '''0.3 GHz''' (18.1 GHz-18.4 GHz) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 60: | Line 75: | ||
|- | |- | ||
| '''Implantation''' || 26/05/2023 | | '''Implantation''' || 26/05/2023 | ||
|- | |||
| '''Mise en service''' || | |||
|- | |||
| '''Modification''' || | |||
|- | |||
!colspan="2"| <big>Station N°0732700552</big> | |||
|- | |||
| '''Exploitant''' || SFR | |||
|- | |||
| '''Implantation''' || 06/10/2023 | |||
|- | |- | ||
| '''Mise en service''' || | | '''Mise en service''' || |
edits