169
edits
Jrmobilitytt (talk | contribs) |
Jrmobilitytt (talk | contribs) |
||
Line 161: | Line 161: | ||
|'''600 MHz''' DD | |'''600 MHz''' DD | ||
|71 | |71 | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |4G | ||
| rowspan=" | | rowspan="8" |LTE | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 179: | Line 179: | ||
|'''1900 MHz''' PCS | |'''1900 MHz''' PCS | ||
|2 | |2 | ||
|- | |||
|'''2300 MHz''' WCS | |||
|30/40 | |||
| Test network. Not accessible to Bell customers | |||
|- | |- | ||
|'''2600 MHz''' IMT-E | |'''2600 MHz''' IMT-E |
edits