Difference between revisions of "310 260 405148"
Jump to navigation
Jump to search
(→Speed test: make sortable) |
(add speed test) |
||
Line 102: | Line 102: | ||
| 81.52 | | 81.52 | ||
| 78 | | 78 | ||
| | |||
|- | |||
| [https://www.speedtest.net/result/a/9459588255] | |||
| Galaxy A13 | |||
| NR NSA? | |||
| 950.5 | |||
| 140.6 | |||
| 14 | |||
| | | | ||
|} | |} |