7,081
edits
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| Motorola MotoG LTE 2014 || XT1039 || 5.1 || 4.1.2 Beta || {{Yes}} || Not tested || | | Motorola MotoG LTE 2014 || XT1039 || 5.1 || 4.1.2 Beta || {{Yes}} || Not tested || | ||
|- | |||
| Motorola Charm || MB-502 || 2.2 || 4.1.2 Beta || {{Yes}} || {{Yes}} || | |||
|} | |} | ||