Difference between revisions of "262 3 31548"
Jump to navigation
Jump to search
Line 63: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| SRAN || Ja | | SRAN || Ja | ||
|- | |||
| 5G-Mode || NSA | |||
|- | |- | ||
| Standortwertung || 8/10 | | Standortwertung || 8/10 |