Difference between revisions of "302 490 5104"
Jump to navigation
Jump to search
Line 10: | Line 10: | ||
|- | |- | ||
| '''Site ID''' || BVA0104 | | '''Site ID''' || BVA0104 | ||
|- | |||
| '''Location''' || Vanc BC 1775 Ballevue Ave. | |||
|- | |||
| '''Transmit Frequency''' || 2132.5 MHz | |||
|- | |||
| '''Receive Frequency''' || 1732.5 MHz | |||
|- | |||
| '''Antenna Height''' || 48 | |||
|} | |} | ||
<!-- DO NOT EDIT ABOVE --> | <!-- DO NOT EDIT ABOVE --> |