Difference between revisions of "302 490 3807"
Jump to navigation
Jump to search
Line 8: | Line 8: | ||
|- | |- | ||
| '''Site ID''' || OKG3807 | | '''Site ID''' || OKG3807 | ||
|- | |||
| '''Location''' || Kingston-1695 Sydenham Road | |||
|- | |||
| '''Transmit Frequency''' || 2135 MHz | |||
|- | |||
| '''Receive Frequency''' || 1735 MHz | |||
|- | |||
| '''Antenna Height''' || 55 | |||
|} | |} | ||
<!-- DO NOT EDIT ABOVE --> | <!-- DO NOT EDIT ABOVE --> |