1,300,547
edits
(Updated content before balise.) |
(ANFR SUPPORT page updated.) |
||
Line 62: | Line 62: | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" |- '''''🟥 SFR''': ✅ 31/10/2014''<br>↳ '''8.7 MHz''' (906.2 MHz-914.9 MHz)<br>↳ '''8.7 MHz''' (951.2 MHz-959.9 MHz) | | colspan="2" |- '''''🟥 SFR''': ✅ 31/10/2014''<br>↳ '''8.7 MHz''' (906.2 MHz-914.9 MHz)<br>↳ '''8.7 MHz''' (951.2 MHz-959.9 MHz) | ||
|- | |||
|- | |||
!colspan="2"| '''<span style="color:#06ba06">2G</span> - GSM 900 | |||
|- | |||
| colspan="2" |- '''''🟥 SFR''': ❓''<br>↳ '''8.7 MHz''' (906.2 MHz-914.9 MHz)<br>↳ '''8.7 MHz''' (951.2 MHz-959.9 MHz) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 73: | Line 78: | ||
| '''Mise en service''' || 31/10/2014 | | '''Mise en service''' || 31/10/2014 | ||
|- | |- | ||
| '''Modification''' || | | '''Modification''' || 19/04/2024 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<!-- DO NOT EDIT ABOVE --> | <!-- DO NOT EDIT ABOVE --> |
edits