1,284,255
edits
(Updated content before balise.) |
(ANFR SUPPORT page updated.) |
||
Line 10: | Line 10: | ||
| '''Exploitants''' || TOWERCAST | | '''Exploitants''' || TOWERCAST | ||
|- | |- | ||
| '''Nb antennes''' || | | '''Nb antennes''' || 5 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 57: | Line 57: | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" |- '''''TOWERCAST''': ✅ 08/11/2018''<br>↳ '''224.0 MHz''' (470.0 MHz-694.0 MHz) | | colspan="2" |- '''''TOWERCAST''': ✅ 08/11/2018''<br>↳ '''224.0 MHz''' (470.0 MHz-694.0 MHz) | ||
|- | |||
{| class="wikitable" | |||
!colspan="2"| <big>Antenne TOWERCAST</big> | |||
|- | |||
| '''Hauteur''' || 14.5m | |||
|- | |||
| '''Type''' || Réseaux d'antennes | |||
|- | |||
| '''Orientation (1)''' || N/A | |||
|- | |||
!colspan="2"|Emetteur(s) | |||
|- | |||
!colspan="2"| '''RDF DVB-T | |||
|- | |||
| colspan="2" |- '''''TOWERCAST''': ❓''<br>↳ '''224.0 MHz''' (470.0 MHz-694.0 MHz) | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 97: | Line 112: | ||
|- | |- | ||
| '''Mise en service''' || 08/11/2018 | | '''Mise en service''' || 08/11/2018 | ||
|- | |||
| '''Modification''' || 28/06/2024 | |||
|- | |||
!colspan="2"| <big>Station N°0662650175</big> | |||
|- | |||
| '''Exploitant''' || TOWERCAST | |||
|- | |||
| '''Implantation''' || 31/05/2024 | |||
|- | |||
| '''Mise en service''' || | |||
|- | |- | ||
| '''Modification''' || | | '''Modification''' || |
edits