1,326
edits
m (→Sony) |
(→Sony) |
||
Line 171: | Line 171: | ||
|- | |- | ||
|Sony Xperia E4 || E2105 || || || {{No}} || || | |Sony Xperia E4 || E2105 || || || {{No}} || || | ||
|- | |||
|Sony Xperia E5 || E5603 || 5.1 || 4.1.6 || {{Yes}} || || | |||
|- | |- | ||
|Sony Xperia Z || C6602 || 4.X || 5.1 || {{Yes}} || {{No}} || | |Sony Xperia Z || C6602 || 4.X || 5.1 || {{Yes}} || {{No}} || |