1,300,547
edits
(Updated content before balise.) |
(Updated content before balise.) |
||
Line 23: | Line 23: | ||
|- | |- | ||
| '''GSM 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 12/07/2012 | | '''GSM 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 12/07/2012 | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Line 35: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| '''UMTS 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 04/10/2017 | | '''UMTS 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 04/10/2017 | ||
|- | |||
|- | |||
| '''UMTS 2100''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017 | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Line 52: | Line 52: | ||
|- | |- | ||
| '''GSM 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 12/07/2012 | | '''GSM 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 12/07/2012 | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Line 64: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
| '''UMTS 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 04/10/2017 | | '''UMTS 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 04/10/2017 | ||
|- | |||
|- | |||
| '''UMTS 2100''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017 | |||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Line 81: | Line 81: | ||
|- | |- | ||
| '''GSM 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 12/07/2012 | | '''GSM 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 12/07/2012 | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Line 93: | Line 90: | ||
|- | |- | ||
| '''UMTS 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 04/10/2017 | | '''UMTS 900''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017<br> SFR: 04/10/2017 | ||
|- | |||
|- | |||
| '''UMTS 2100''' || BOUYGUES TELECOM: 07/12/2017 | |||
|- | |- | ||
|- | |- |
edits