Difference between revisions of "262 3 30629"
Jump to navigation
Jump to search
Line 35: | Line 35: | ||
|- | |- | ||
| SRAN || Nein | | SRAN || Nein | ||
|- | |||
| 5G-ENDC || Ja | |||
|} | |} | ||