Difference between revisions of "262 3 30632"
Jump to navigation
Jump to search
Line 39: | Line 39: | ||
|- | |- | ||
| B1 || LTE || 2100 MHz @ 20 MHz || 2x2 | | B1 || LTE || 2100 MHz @ 20 MHz || 2x2 | ||
|- | |||
| B3, n3 || LTE, NR || 900 MHz || 4x4 | |||
|- | |- | ||
| B8 || GSM || 900 MHz || 2x2 | | B8 || GSM || 900 MHz || 2x2 | ||
|- | |- | ||
| B20 || LTE || 800 MHz @ 10 MHz || 2x2 | | B20 || LTE || 800 MHz @ 10 MHz || 2x2 |