2,255
edits
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 10: | Line 10: | ||
| B1 || LTE || 2100 MHz @ 20 MHz || 4x4 | | B1 || LTE || 2100 MHz @ 20 MHz || 4x4 | ||
|- | |- | ||
| B3 || LTE || 1800 MHz @ 20 MHz || 4x4 | | B3 || LTE, 5G || 1800 MHz @ 20 MHz || 4x4 | ||
|- | |- | ||
| B8 || GSM || 900 MHz || 2x2 | | B8 || GSM || 900 MHz || 2x2 | ||
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| 4G-Speed || bis zu 810MBit/s | | 4G-Speed || bis zu 810MBit/s | ||
|- | |||
| 5G-Speed || bis zu 400MBit/s | |||
|- | |- | ||
| SRAN || Ja | | SRAN || Ja | ||
|- | |- | ||
| 5G-ENDC || | | 5G-ENDC || Ja | ||
|- | |||
| 5G-NSA || Ja | |||
|- | |||
| 5G-SA || Ja | |||
|} | |} | ||
''v3.0 Wiki Page'' | ''v3.0 Wiki Page'' |
edits