Difference between revisions of "262 3 54320"
Jump to navigation
Jump to search
(LTE2600 gemappt.) |
(Neues N28.) |
||
Line 17: | Line 17: | ||
|- | |- | ||
| B20 || 800 MHz @ 10 MHz || 2x2 | | B20 || 800 MHz @ 10 MHz || 2x2 | ||
|- | |||
| N28 || 700 MHz @ 10 MHz || 2x2 | |||
|} | |} |