630
edits
(→Sites) |
(→Sites) |
||
(2 intermediate revisions by the same user not shown) | |||
Line 7: | Line 7: | ||
|- | |- | ||
| Abbotts Way || [[530 1 2165|2165]] | | Abbotts Way || [[530 1 2165|2165]] | ||
|- | |||
| Alfriston || [[530 1 1779|1779]] | |||
|- | |- | ||
| Allenby Park Papatoetoe || [[530 1 2101|2101]] | | Allenby Park Papatoetoe || [[530 1 2101|2101]] | ||
|- | |- | ||
| Allum Street || [[530 1 2170|2170]] | | Allum Street || [[530 1 2170|2170]] | ||
|- | |||
| Ardmore Airport || [[530 1 1771|1771]] | |||
|- | |- | ||
| Auckland Airport || [[530 1 2219|2219]] | | Auckland Airport || [[530 1 2219|2219]] | ||
Line 29: | Line 33: | ||
|- | |- | ||
| Bayswater West || [[530 1 1114|1114]] | | Bayswater West || [[530 1 1114|1114]] | ||
|- | |||
| Beach Road West || [[530 1 1240|1240]] | |||
|- | |- | ||
| Beachlands || [[530 1 2470|2470]] | | Beachlands || [[530 1 2470|2470]] | ||
|- | |||
| Botany Downs || [[530 1 2562|2562]] | |||
|- | |- | ||
| Brighton Road || [[530 1 2397|2397]] | | Brighton Road || [[530 1 2397|2397]] | ||
Line 55: | Line 63: | ||
|- | |- | ||
| Church Street || [[530 1 2193|2193]] | | Church Street || [[530 1 2193|2193]] | ||
|- | |||
| Conifer Grove || [[530 1 2040|2040]] | |||
|- | |||
| Cook Street North || [[530 1 2115|2115]] | |||
|- | |||
| Custom Street || [[530 1 1370|1370]] | |||
|- | |- | ||
| Dannemora || [[530 1 2597|2597]] | | Dannemora || [[530 1 2597|2597]] | ||
Line 71: | Line 85: | ||
|- | |- | ||
| East Tamaki North || [[530 1 1449|1449]] | | East Tamaki North || [[530 1 1449|1449]] | ||
|- | |||
| Eastern Beach || [[530 1 5267|5267]] | |||
|- | |- | ||
| Eden Park || [[530 1 2078|2078]] | | Eden Park || [[530 1 2078|2078]] | ||
Line 89: | Line 105: | ||
|- | |- | ||
| Flat Bush '''(B)''' || [[530 1 5330|5330]] | | Flat Bush '''(B)''' || [[530 1 5330|5330]] | ||
|- | |||
| Flat Bush School Road || [[530 1 5630|5630]] | |||
|- | |||
| Freemans Bay || [[530 1 1657|1657]] | |||
|- | |- | ||
| Glen Innes || [[530 1 2176|2176]] | | Glen Innes || [[530 1 2176|2176]] | ||
Line 115: | Line 135: | ||
|- | |- | ||
| Greenwoods Corner || [[530 1 1820|1820]] | | Greenwoods Corner || [[530 1 1820|1820]] | ||
|- | |||
| Greys Avenue || [[530 1 2377|2377]] | |||
|- | |||
| Half Moon Bay || [[530 1 2055|2055]] | |||
|- | |||
| Halsey St Wharf || [[530 1 2005|2005]] | |||
|- | |- | ||
| Hauraki Corner || [[530 1 1137|1137]] | | Hauraki Corner || [[530 1 1137|1137]] | ||
Line 176: | Line 202: | ||
| Lynn Mall || [[530 1 1552|1552]] | | Lynn Mall || [[530 1 1552|1552]] | ||
|- | |- | ||
| Macleans Park || [[530 1 1230|1230]] | | Macleans Park '''(A)''' || [[530 1 1230|1230]] | ||
|- | |||
| Macleans Park '''(B)''' || [[530 1 5579|5579]] | |||
|- | |- | ||
| Mahunga Drive || [[530 1 4493|4493]] | | Mahunga Drive || [[530 1 4493|4493]] | ||
Line 196: | Line 224: | ||
| Manukau || [[530 1 1356|1356]] | | Manukau || [[530 1 1356|1356]] | ||
|- | |- | ||
| Manukau East || [[530 1 2278|2278]] | | Manukau East '''(A)''' || [[530 1 2278|2278]] | ||
|- | |||
| Manukau East '''(B)''' || [[530 1 5325|5325]] | |||
|- | |||
| Manukau Heights || [[530 1 2599|2599]] | |||
|- | |- | ||
| Manukau South || [[530 1 2485|2485]] | | Manukau South || [[530 1 2485|2485]] | ||
Line 205: | Line 237: | ||
|- | |- | ||
| Manurewa || [[530 1 2273|2273]] | | Manurewa || [[530 1 2273|2273]] | ||
|- | |||
| Manurewa East || [[530 1 2272|2272]] | |||
|- | |- | ||
| Manurewa Off Ramp || [[530 1 2279|2279]] | | Manurewa Off Ramp || [[530 1 2279|2279]] | ||
Line 221: | Line 255: | ||
|- | |- | ||
| Meadowbank Shopping || [[530 1 2174|2174]] | | Meadowbank Shopping || [[530 1 2174|2174]] | ||
|- | |||
| Mellons Bay '''(A)''' || [[530 1 2201|2201]] | |||
|- | |||
| Mellons Bay '''(B)''' || [[530 1 2205|2205]] | |||
|- | |- | ||
| Middlemore East || [[530 1 2008|2008]] | | Middlemore East || [[530 1 2008|2008]] | ||
|- | |- | ||
| Middlemore Hospital || [[530 1 2269|2269]] | | Middlemore Hospital || [[530 1 2269|2269]] | ||
|- | |||
| Mill Bridge || [[530 1 1967|1967]] | |||
|- | |- | ||
| Mission Bay || [[530 1 2175|2175]] | | Mission Bay || [[530 1 2175|2175]] | ||
Line 244: | Line 284: | ||
| Mt Roskill || [[530 1 2082|2082]] | | Mt Roskill || [[530 1 2082|2082]] | ||
|- | |- | ||
| Mt Smart Shops || [[530 1 1476|1476]] | | Mt Smart Shops '''(A)''' || [[530 1 1476|1476]] | ||
|- | |||
| Mt Smart Shops '''(B)''' || [[530 1 6450|6450]] | |||
|- | |- | ||
| Mt Wellington || [[530 1 2198|2198]] | | Mt Wellington || [[530 1 2198|2198]] | ||
Line 289: | Line 331: | ||
|- | |- | ||
| Pakuranga '''(B)''' || [[530 1 1810|1810]] | | Pakuranga '''(B)''' || [[530 1 1810|1810]] | ||
|- | |||
| Pakuranga East || [[530 1 1814|1814]] | |||
|- | |- | ||
| Pakuranga Heights || [[530 1 2612|2612]] | | Pakuranga Heights || [[530 1 2612|2612]] | ||
Line 296: | Line 340: | ||
| Panmure North || [[530 1 2213|2213]] | | Panmure North || [[530 1 2213|2213]] | ||
|- | |- | ||
| Papakura || [[530 1 1446|1446]] | | Papakura '''(A)''' || [[530 1 1446|1446]] | ||
|- | |||
| Papakura '''(B)''' || [[530 1 5278|5278]] | |||
|- | |- | ||
| Papakura Horse Sales || [[530 1 2014|2014]] | | Papakura Horse Sales || [[530 1 2014|2014]] | ||
Line 341: | Line 387: | ||
|- | |- | ||
| Puhinui Motorway Interchange || [[530 1 2611|2611]] | | Puhinui Motorway Interchange || [[530 1 2611|2611]] | ||
|- | |||
| Quay Street Central || [[530 1 2140|2140]] | |||
|- | |||
| Queen Street || [[530 1 1227|1227]] | |||
|- | |||
| Queens Wharf Auckland || [[530 1 1218|1218]] | |||
|- | |- | ||
| Randwick Park || [[530 1 2406|2406]] | | Randwick Park || [[530 1 2406|2406]] | ||
Line 356: | Line 408: | ||
| Ridge Road Howick '''(B)''' || [[530 1 6659|6659]] | | Ridge Road Howick '''(B)''' || [[530 1 6659|6659]] | ||
|- | |- | ||
| Rowandale Avenue || [[530 1 1698|1698]] | | Rowandale Avenue '''(A)''' || [[530 1 1698|1698]] | ||
|- | |||
| Rowandale Avenue '''(B)''' || [[530 1 5252|5252]] | |||
|- | |- | ||
| Royal Oak Mall || [[530 1 1241|1241]] | | Royal Oak Mall || [[530 1 1241|1241]] | ||
Line 367: | Line 421: | ||
|- | |- | ||
| Shamrock Park || [[530 1 5815|5815]] | | Shamrock Park || [[530 1 5815|5815]] | ||
|- | |||
| Shortland Street Lower || [[530 1 2513|2513]] | |||
|- | |- | ||
| St Heliers || [[530 1 1260|1260]] | | St Heliers || [[530 1 1260|1260]] | ||
Line 394: | Line 450: | ||
| Te Irirangi '''(B)''' || [[530 1 5309|5309]] | | Te Irirangi '''(B)''' || [[530 1 5309|5309]] | ||
|- | |- | ||
| The Gardens || [[530 1 1373|1373]] | | The Gardens '''(A)''' || [[530 1 1373|1373]] | ||
|- | |||
| The Gardens '''(B)''' || [[530 1 6372|6372]] | |||
|- | |- | ||
| Three Kings || [[530 1 1213|1213]] | | Three Kings || [[530 1 1213|1213]] |
edits