58
edits
(One intermediate revision by the same user not shown) | |||
Line 66: | Line 66: | ||
|Qualcomm X65 | |Qualcomm X65 | ||
|- | |- | ||
|''iPhone 15 (2023)'' | |''iPhone 15 (2023)*'' | ||
|''Qualcomm X70 | |''Qualcomm X70'' | ||
|- | |||
|''iPhone 16 (2024)*'' | |||
|''Apple 5G Modem'' | |||
|} | |} | ||
''*Expected'' |
edits