58
edits
(3 intermediate revisions by 2 users not shown) | |||
Line 61: | Line 61: | ||
|- | |- | ||
|iPhone SE (2022) | |iPhone SE (2022) | ||
| | |Qualcomm X57 | ||
|- | |- | ||
| | |iPhone 14/Plus/Pro/Max (2022) | ||
| | |Qualcomm X65 | ||
|- | |- | ||
|''iPhone 15 (2023)'' | |''iPhone 15 (2023)*'' | ||
|''Qualcomm X70 | |''Qualcomm X70'' | ||
|- | |||
|''iPhone 16 (2024)*'' | |||
|''Apple 5G Modem'' | |||
|} | |} | ||
''*Expected'' |
edits