169
edits
Jrmobilitytt (talk | contribs) |
Jrmobilitytt (talk | contribs) |
||
Line 314: | Line 314: | ||
|'''600 MHz''' DD | |'''600 MHz''' DD | ||
|71 | |71 | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |4G | ||
| rowspan=" | | rowspan="7" |LTE | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
Line 336: | Line 336: | ||
|7 | |7 | ||
| | | | ||
|- | |||
|'''5.2 GHz''' UNII | |||
|46 | |||
| Used for additional capacity | |||
|- | |- | ||
|'''1.7/2.1 GHz''' AWS | |'''1.7/2.1 GHz''' AWS |
edits