Difference between revisions of "Spectrum Allocation by Country"
Jump to navigation
Jump to search
Jrmobilitytt (talk | contribs) |
Jrmobilitytt (talk | contribs) |
||
Line 894: | Line 894: | ||
|- | |- | ||
| '''700''' MHz APT || 28 || | | '''700''' MHz APT || 28 || | ||
|- | |||
| '''3500''' MHz C-Band || n78 || 5G || NR || | |||
|} | |} |