Difference between revisions of "Tested Phones"
Jump to navigation
Jump to search
Line 285: | Line 285: | ||
|- | |- | ||
| XT1687 || 7.0.0 || 5.1.0 || {{Yes}} || {{Yes}} || || | | XT1687 || 7.0.0 || 5.1.0 || {{Yes}} || {{Yes}} || || | ||
|- | |||
|Motorola Moto E4 || XT1767 || 7.1.1 || 5.1.2 || {{Yes} || {{Yes} || || | |||
|} | |} | ||
</div> | </div> |