Difference between revisions of "Tested Phones"
Jump to navigation
Jump to search
Line 342: | Line 342: | ||
|- | |- | ||
|Allview||Allview P5 Lite || || 6.0 || 5.0.7 || {{Yes}} || || || | |Allview||Allview P5 Lite || || 6.0 || 5.0.7 || {{Yes}} || || || | ||
|- | |||
|InFocus || InFocus M370 || || 6.0.1 || 5.X || {{Yes}} || || || | |||
|} | |} | ||