Difference between revisions of "User:Jhalvico"
Jump to navigation
Jump to search
Line 73: | Line 73: | ||
|- | |- | ||
| DNA | | DNA | ||
|''' ''' ||''' | |''' ''' ||''' '''||'''•''' | ||
| | | | ||
|- | |- | ||
| Elisa | | Elisa | ||
|''' ''' ||''' '''||'''•''' | |||
| | |||
|- | |||
| Estonia | |||
| Telia | |||
|''' ''' ||''' '''||'''•''' | |''' ''' ||''' '''||'''•''' | ||
| | | |