1,284,255
edits
(Updated content before balise.) |
(ANFR SUPPORT page updated.) |
||
Line 8: | Line 8: | ||
| '''Propriétaire''' || TDF | | '''Propriétaire''' || TDF | ||
|- | |- | ||
| '''Exploitants''' || BOUYGUES TELECOM, FREE MOBILE, ORANGE, SFR | | '''Exploitants''' || BOUYGUES TELECOM, FREE MOBILE, ORANGE, SFR, TDF | ||
|- | |- | ||
| '''Nb antennes''' || | | '''Nb antennes''' || 8 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 26: | Line 26: | ||
!colspan="2"| '''<span style="color:#FF0000">4G</span> - LTE 700 | !colspan="2"| '''<span style="color:#FF0000">4G</span> - LTE 700 | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" |- '''''⬛ FREE MOBILE''': | | colspan="2" |- '''''⬛ FREE MOBILE''': ✅ 15/01/2024''<br>↳ '''10.0 MHz''' (723.0 MHz-733.0 MHz)<br>↳ '''10.0 MHz''' (778.0 MHz-788.0 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
!colspan="2"| '''<span style="color:#FF0000">4G</span> - LTE 800 | !colspan="2"| '''<span style="color:#FF0000">4G</span> - LTE 800 | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" |- '''''🟥 SFR''': | | colspan="2" |- '''''🟥 SFR''': ✅ 13/12/2023''<br>↳ '''20.0 MHz''' (793.5 MHz-813.5 MHz)<br>↳ '''20.0 MHz''' (834.5 MHz-854.5 MHz) <br>- '''''🟦 BOUYGUES TELECOM''': ✅ 11/01/2024''<br>↳ '''10.0 MHz''' (791.0 MHz-801.0 MHz)<br>↳ '''10.0 MHz''' (832.0 MHz-842.0 MHz) <br>- '''''🟧 ORANGE''': ✅ 05/01/2024''<br>↳ '''20.0 MHz''' (793.5 MHz-813.5 MHz)<br>↳ '''20.0 MHz''' (834.5 MHz-854.5 MHz) | ||
|- | |- | ||
|- | |- | ||
Line 42: | Line 42: | ||
|- | |- | ||
| colspan="2" |- '''''🟦 BOUYGUES TELECOM''': ✅ 24/11/2006''<br>↳ '''9.8 MHz''' (880.1 MHz-889.9 MHz)<br>↳ '''9.8 MHz''' (925.1 MHz-934.9 MHz) | | colspan="2" |- '''''🟦 BOUYGUES TELECOM''': ✅ 24/11/2006''<br>↳ '''9.8 MHz''' (880.1 MHz-889.9 MHz)<br>↳ '''9.8 MHz''' (925.1 MHz-934.9 MHz) | ||
|- | |||
{| class="wikitable" | |||
!colspan="2"| <big>Antenne TDF</big> | |||
|- | |||
| '''Hauteur''' || 28.0m | |||
|- | |||
| '''Type''' || Réseaux d'antennes | |||
|- | |||
| '''Orientations (5)''' || N/A, N/A, N/A, N/A, N/A | |||
|- | |||
!colspan="2"|Emetteur(s) | |||
|- | |||
!colspan="2"| '''RDF DVB-T | |||
|- | |||
| colspan="2" |- '''''TDF''': ✅ 15/02/2024''<br>↳ '''224.0 MHz''' (470.0 MHz-694.0 MHz) | |||
|- | |- | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Line 69: | Line 84: | ||
|- | |- | ||
| '''Modification''' || 28/02/2020 | | '''Modification''' || 28/02/2020 | ||
|- | |||
!colspan="2"| <big>Station N°0041650112</big> | |||
|- | |||
| '''Exploitant''' || TDF | |||
|- | |||
| '''Implantation''' || 08/03/2024 | |||
|- | |||
| '''Mise en service''' || 15/02/2024 | |||
|- | |||
| '''Modification''' || | |||
|- | |||
!colspan="2"| <big>Station N°0041650118</big> | |||
|- | |||
| '''Exploitant''' || TDF | |||
|- | |||
| '''Implantation''' || 08/03/2024 | |||
|- | |||
| '''Mise en service''' || 15/02/2024 | |||
|- | |||
| '''Modification''' || | |||
|- | |||
!colspan="2"| <big>Station N°0041650124</big> | |||
|- | |||
| '''Exploitant''' || TDF | |||
|- | |||
| '''Implantation''' || 08/03/2024 | |||
|- | |||
| '''Mise en service''' || 15/02/2024 | |||
|- | |||
| '''Modification''' || | |||
|- | |||
!colspan="2"| <big>Station N°0041650129</big> | |||
|- | |||
| '''Exploitant''' || TDF | |||
|- | |||
| '''Implantation''' || 08/03/2024 | |||
|- | |||
| '''Mise en service''' || 15/02/2024 | |||
|- | |||
| '''Modification''' || | |||
|- | |||
!colspan="2"| <big>Station N°0041650130</big> | |||
|- | |||
| '''Exploitant''' || TDF | |||
|- | |||
| '''Implantation''' || 08/03/2024 | |||
|- | |||
| '''Mise en service''' || 15/02/2024 | |||
|- | |||
| '''Modification''' || | |||
|- | |- | ||
!colspan="2"| <big>Station N°0042290132</big> | !colspan="2"| <big>Station N°0042290132</big> |
edits