1,326
edits
Line 20: | Line 20: | ||
|- | |- | ||
| Merge logins || Have only one login for users of the site/app/wiki/etc || Research | | Merge logins || Have only one login for users of the site/app/wiki/etc || Research | ||
|- | |||
|Login screen link to map || Link back to map same location || | |||
|} | |} | ||