1,176,674
edits
(Created new page.) |
(Updated content before balise.) |
||
Line 32: | Line 32: | ||
|- | |- | ||
| '''LTE 2100''' || SFR: Non activé/Inconnu | | '''LTE 2100''' || SFR: Non activé/Inconnu | ||
|- | |||
|- | |||
| '''5G NR 2100''' || SFR: Non activé/Inconnu | |||
|- | |- | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Line 52: | Line 55: | ||
|- | |- | ||
| '''LTE 2100''' || SFR: Non activé/Inconnu | | '''LTE 2100''' || SFR: Non activé/Inconnu | ||
|- | |||
|- | |||
| '''5G NR 2100''' || SFR: Non activé/Inconnu | |||
|- | |- | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Line 72: | Line 78: | ||
|- | |- | ||
| '''LTE 2100''' || SFR: Non activé/Inconnu | | '''LTE 2100''' || SFR: Non activé/Inconnu | ||
|- | |||
|- | |||
| '''5G NR 2100''' || SFR: Non activé/Inconnu | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 83: | Line 92: | ||
| '''Mise en service''' || | | '''Mise en service''' || | ||
|- | |- | ||
| '''Modification''' || | | '''Modification''' || 07/07/2023 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<!-- DO NOT EDIT ABOVE --> | <!-- DO NOT EDIT ABOVE --> |
edits