1,298,993
edits
(Created new page.) |
(Updated content before balise.) |
||
Line 113: | Line 113: | ||
|- | |- | ||
| '''LTE 700''' || ORANGE: 30/07/2019 | | '''LTE 700''' || ORANGE: 30/07/2019 | ||
|- | |||
|- | |||
| '''LTE 2100''' || ORANGE: 22/08/2023 | |||
|- | |- | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Line 136: | Line 139: | ||
|- | |- | ||
| '''LTE 700''' || ORANGE: 30/07/2019 | | '''LTE 700''' || ORANGE: 30/07/2019 | ||
|- | |||
|- | |||
| '''LTE 2100''' || ORANGE: 22/08/2023 | |||
|- | |- | ||
{| class="wikitable" | {| class="wikitable" | ||
Line 159: | Line 165: | ||
|- | |- | ||
| '''LTE 700''' || ORANGE: 30/07/2019 | | '''LTE 700''' || ORANGE: 30/07/2019 | ||
|- | |||
|- | |||
| '''LTE 2100''' || ORANGE: 22/08/2023 | |||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
Line 180: | Line 189: | ||
| '''Mise en service''' || 10/12/2010 | | '''Mise en service''' || 10/12/2010 | ||
|- | |- | ||
| '''Modification''' || | | '''Modification''' || 04/08/2023 | ||
|- | |- | ||
|} | |} | ||
<!-- DO NOT EDIT ABOVE --> | <!-- DO NOT EDIT ABOVE --> |
edits