Difference between revisions of "262 3 30632"
Jump to navigation
Jump to search
Line 27: | Line 27: | ||
|- | |- | ||
| SRAN || Nein | | SRAN || Nein | ||
|- | |||
| Standortwertung || 4/10 (LAST) | |||
|} | |} | ||
Line 65: | Line 67: | ||
|- | |- | ||
| 5G-Mode || NSA | | 5G-Mode || NSA | ||
|- | |||
| Standortwertung || 8/10 | |||
|} | |} | ||